Registrácia

Prihlasovacie meno:V kombinácii s heslom slúži na prihlásenie na stránku www.hrady.sk. Zároveň identifikuje konkrétneho užívateľa - zobrazuje sa napr. pri diskusných príspevkoch.
Heslo:
Overenie hesla:
E-mail:E-mailová adresa slúži na aktiváciu profilu a pre prípadné ďalšie služby poskytované stránkou www.hrady.sk v budúcnosti.
Zobrazovať e-mail:Zobrazovať e-mail pri diskusných príspevkoch (je možné zmeniť pri každom príspevku).

 

Overovací reťazec: Prepíšte číslo z nasledujúceho obrázku.


Podmienky registrácie

Stlačením tlačidla "Súhlasím" súhlasím s nasledujúcimi podmienkami:

  • Na e-mailovú adresu zadanú v tomto registračnom formulári mi bude zaslaná zásielka s aktivačným kódom. Na aktiváciu môjho profilu je potrebné vložiť aktivačný kód do formulára, ktorý sa zobrazí po odsúhlasení týchto podmienok. Aktiváciu je možné vykonať aj priamo kliknutím na odkaz v zásielke s aktivačným kódom.
  • E-mailová adresa slúži pre potreby registrácie a aktivácie profilu a na prípadné občasné informačné zásielky od prevádzkovateľa stránky www.hrady.sk.
  • Zaväzujem sa v diskusných fórach diskutovať vecne a držať sa témy. Príspevky musia byť v súlade so zákonmi Slovenskej republiky. Vulgárne, urážlivé, či inak pohoršujúce príspevky budú vymazané. Užívateľovi, ktorý bude opakovane porušovať tieto pravidlá, bude zablokovaný prístup na stránku www.hrady.sk.